Wyroby ogniotrwałe dedykowane dla branży kominkowej

Zakład Materiałów Ogniotrwałych Górbet Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebini w oparciu o prywatny polski kapitał działa od 1998 roku. Wyroby Górbetu ze względu na wysoką jakość są używane we wszystkich branżach, w których niezbędne jest wykorzystanie zaawansowanej technologicznie ceramiki ogniotrwałej, a w tym m. in. w hutnictwie żelaza i stali, metali kolorowych, w przemyśle szklarskim, w koksownictwie, w zakładach utylizacji odpadów, w energetyce, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, cementowym i wapienniczym, ale też przy budowie kominków. Od rozpoczęcia działalności Górbet niemal dziesięciokrotnie powiększył asortyment wyrobów. W celu utrzymania jakości wdrożono systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 : 2000. W 2006 roku dzięki uruchomieniu nowych linii produkcyjnych Górbet otrzymał prestiżowy Certyfikat Innowacyjności od Instytutu Nauk Ekonomicznych Państwowej Akademii Nauk, plasując się w tym okresie w czołówce ogólnopolskiego rankingu innowacyjności.

Pewni jakości oferowanych wyrobów – osiąganej dzięki wiedzy i doświadczeniu czołowych technologów, wykorzystaniu wysokiej klasy surowców oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych – dajemy 2 letnią gwarancję na szamotowe wyroby ceramiczne.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Górbet przedstawia linię wyrobów dla branży kominkowej.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego www.gorbet-sklep.com – oferujemy ceramiczne płyty szamotowe o wymiarach 1000:500:30 mm już od 99,00 zł netto. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

web stats stat24
created by inwencja.net   SEO